konkurs

Konkurs NIE WINNA PRZEJAŻDŻKA

NIE-WINNA PRZEJAŻDŻKA. Zaplanuj przejażdżkę rowerową razem z Cono Sur i Endomondo! Stwórz trasę, która kształtem na mapie kojarzyć się będzie z winem i marką Cono Sur. Liczy się wyobraźnia i kreatywność!

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia pokazującego trasę przejechaną na rowerze przez Uczestnika. Zarejestrowaną przy pomocy aplikacji Endomondo, która stworzy obraz związany z winem marki Cono Sur. Gotowe zdjęcie należy przesłać wraz z linkiem do strony, z której Uczestnik ściągnął dane z GPS na adres mailowy konkurs@tim-wina.com.pl. Liczy się wyobraźnia i kreatywność!

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 sierpnia 2016 r. Do wygrania m.in. w pełni wyposażone kosze piknikowe, profesjonalne liczniki rowerowe oraz unikatowe koszulki kolarskie Cono Sur. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj https://goo.gl/PCOHU4 No to do dzieła!

Poniżej znajdziecie ciekawe trasy innych rowerzystów. Nie związane z konkursem. Taka mała inspiracja zanim weźmiecie się do planowania tras i ich przejechania. Wasza NIE WINNA PRZEJAŻDŻKA będzie na pewno ładniejsza!

1557806

Hammer

vader

About dwabaranki

Leave a Reply