dwor

Slow Rajd Sieraków 2015 r.

Urokliwe miejsce oddalone od zgiełku miasta. Otaczający las i odgłosy przyrody zachęcają do odpoczynku. Idealne miejsce na rodzinny relaks i dobra baza wypadowa do poznawania okolicy. Wyśmienita kuchnia i doskonałe wina. Raj na ziemi? Dla rowerzystów Slow Rajd Sieraków.
dwor

Dwór Sieraków  zaprasza 19 lipca na rodzinny piknik organizowany wspólnie z Czasem Wina. Nadarza się dobra okazja, aby samemu poznać uroki tego miejsca. Spróbuj regionalnych produktów, ryb z okolicznych akwenów, ślimaków z Winiar, tradycyjnego chleba, serów, cydrów i polskiego wina. Już od wczesnego popołudnia w cieniu sierakowskiego parku ruszą rozgrywki: krykieta, golfa, gry w bule.

plakat

Teraz najciekawsze – rowerowy Slow Rajd Sieraków! Trasa zielonym szlakiem. Pętla z Sierakowa przez Dobczyce ma około 22km. Każdy da radę. Zwiedzanie okolicy, trochę ruchu na świeżym powietrzu, miłe towarzystwo. Idealny przepis na rowerową niedzielę.

trasa

Udział w pikniku i rajdzie jest bezpłatny. Trasa prowadzi głównie bocznymi drogami. Lekkie pofałdowanie terenu nie powinno stanowić dla nikogo problemu. W ten sam weekend odbędą się również Dni Dobczyc. Poznaj uroki Małopolski z Barankami!

About dwabaranki

Leave a Reply